Zaloguj sięZałóż konto
Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie zaawansowane

Elektrownie słoneczne

Systemy wyspowe

Pompy solarne

Lampy solarne

Elektrownie wiatrowe
1 » 2 » 3 » Wyłącznik solarny (SunSwitch)4
Wyłącznik solarny (SunSwitch)

Wyłącznik solarny (SunSwitch)

Koszt wysyłki:od 20,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,00 zł

Numer katalogowy:SunSwitch

Stan magazynowy:0 szt


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik Solarny Lorentz (SunSwitch) jest automatycznym urządzeniem pozwalającym na załączanie lub wyłączanie pomp Lorentz na wcześniej zaprogramowanych poziomach intensywności promieniowania słonecznego. Jest to całkowicie autonomiczne, samozasilające się, urządzenie, zasilane z ogniw fotowoltaicznych z tyłu obudowy. Posiada ono poziom ochrony IP64.

Niektóre pompy solarne (na przykład pompy odśrodkowe) pompują wodę efektywnie tylko wtedy, gdy zostaje osiągnięty pewien minimalny poziom nasłonecznienia. Kiedy niema wystarczającego poziomu nasłonecznienia, wirnik pompy zaczyna się obracać ale pompa nie dostarcza nam wody. W takich warunkach pompa może się niepotrzebnie przegrzewać i szybciej zużyć, czemu całkowicie zapobiega użycie w systemie Wyłącznika Solarnego SunSwitch.

Wyłącznik SunSwitch może także być używany z odpowiednimi przekaźnikami sieciowymi, tak, aby przełączać pompę na zewnętrzne źródło ciągłego zasilania w systemach, gdzie minimalne wartości przepływu muszą być zapewnione przez całą dobę (24h dziennie). Przykładem takiego zastosowania może być basen publiczny, gdzie jest wymagany ciągły obieg wody przez 24h na dobę. Wyłącznik Solarny załączy Zasilacz AC, gdy energia słoneczna nie wystarczy już do zapewnienia wymaganej wartości przepływu wody.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję

Pozostałe produkty z kategorii