Zestawy solarne do kampera – niezależność energetyczna w podróży

Podróżowanie kamperem to synonim wolności i niezależności. Aby jednak ta niezależność i swoboda w czasie podróży kamperem była możliwa niezbędna jest samowystarczalność energetyczna. Tu z pomocą przychodzą specjalnie zaprojektowane gotowe zestawy solarne do kampera które mogą uzupełnić niedobór energii w dobowym użytkowaniu kampera i sprawić, iż Państwa podróż stanie się wygodna i komfortowa.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rozwiązań fotowoltaicznych (gotowe zestawy solarne), które sprawią, iż podróż stanie się wygodna, komfortowa a jedynym limitem czy ograniczeniem na trasie pozostanie wyobraźnia. Inwestycja w fotowoltaikę do kampera, to krok w stronę ekologicznego, czystego niezależnego, źródła energii. Oferujemy gotowe zestawy solarne do kampera w różnych konfiguracjach mocy panelu solarnego – od zestawu solarnego do kampera 300W, przez zestaw solarny do kampera 500W, aż po mocniejsze rozwiązania takie jak zestaw solarny do kampera 1000W. Każdy zestaw fotowoltaiczny do kampera został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności i łatwości montażu. Jedynym ograniczeniem w montażu zestawów solarnych o dużej mocy PV jest wymiar powierzchni, na której panele solarne mogą być zamontowane.

Filters
  • EcoSolar 205W/15A/12-24V DC-DC

    EcoSolar 205W/15A/12-24V - autonomiczny system zasilania słonecznego.​Napięcie systemowe: 24V. W skład systemu fotowoltaicznego wchodzi panel słoneczny / bateria słoneczna o mocy 205 Wp firmy IBC Solar oraz regulator ładowania / kontroler / sterownik Victron Energy BlueSolar MPPT 75/15, 12/24V-15A.​Zestaw fotowoltaiczny można wykorzystywać np: do ładowania akumulatorów o pojemności do 200Ah i  zasilać nim...
    1,555.90 1,264.96  netto

Zestaw fotowoltaiczny do kampera – elastyczne rozwiązania na każdą sytuację

Zdajemy sobie sprawę, iż każdy kamper to inne zapotrzebowanie na energię, a także inne możliwości konfiguracji i podłączenia systemu. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko standardowe panele fotowoltaiczne do kampera, ale również specjalne panele elastyczne oraz panele solarne wolnostojące rozkładane w czasie postoju kampera w celu podładowania akumulatora hotelowego czy rozruchowego. Takie rozwiązania są idealne dla tych, którzy cenią sobie prostotę instalacji i nie chcą mocno ingerować w konstrukcję dachu kampera i mają możliwość dopasowania systemu do indywidualnych potrzeb.

Panele słoneczne elastyczne mogą być instalowane na niemal każdej powierzchni, nawet tej o lekko nieregularnych kształtach. Taka elastyczność montażu otwiera nowe możliwości dla użytkowników kamperów, gdzie przestrzeń dachowa jest ograniczona powierzchniowo lub ma specyficzny kształt. Oferując zestaw solarny do kampera z akumulatorem, przetwornicą sinusoidalną czy ładowarką np.: przetwornica z serii Phoenix, inwerter z ładowarką z serii MultiPlus zapewniamy Państwu kompletne niezawodne rozwiązanie, które nie tylko generuje prąd, ale również daje możliwość magazynowania energii, umożliwiając jej ciągłe i swobodne wykorzystanie w ciągu doby.

Dlaczego zestawy solarne na kamper? Turystyczny panel solarny – poznaj zalety:

Niezależność energetyczna – zapomnij o poszukiwaniach źródła prądu w trakcie podróży;
Ekologiczne źródło energii – korzystając z energii słonecznej przyczyniasz się do ochrony środowiska spalając mniej paliwa w pojeździe;
Ekonomiczne rozwiązanie – energia ze Słońca jest darmowa, a inwestycja w solary do kampera szybko się zwraca;
Komfort i wygoda – solary do przyczepy kempingowej zapewniają dostęp do prądu w każdym miejscu i czasie co gwarantuje, że wszystkie potrzebne urządzenia będą działały bez zakłóceń, oczywiście jeżeli zestaw solarny do kampera czy przyczepy kempingowej jest optymalnie pod dane zapotrzebowanie dobrany i poprawnie skonfigurowany.

Instalacja fotowoltaiczna do kampera: szeroki wybór – od panelu do kompletnego systemu

Oferujemy szeroki asortyment zestawów solarnych na przyczepę kempingową i kampera, zaprojektowanych w taki sposób, aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom naszych Klientów. Wysoka jakość komponentów w zestawach solarnych które oferujemy, dzięki współpracy z wiodącymi markami: Victron Energy, Phocos, IBC Solar, takich jak panele solarne (moduły fotowoltaiczne), akumulatory (magazyny energii) czy regulatory ładowania (sterowniki solarne), sprawiają, iż zapewniamy wysoką wydajność całych systemów, jak również długą ich żywotność. Każdy produkt z naszej oferty to wynik starannego doboru materiałów i technologii, tak aby zapewnić użytkownikowi satysfakcję i wygodę w użytkowaniu zestawów solarnych w kamperze.

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa pojedynczy panel solarny do kampera czy kompletny zestaw solarny na przyczepę kempingową czy kampera nasze produkty odpowiadają na wszystkie potrzeby. Panele słoneczne do kampera dostępne w naszej firmie charakteryzują się wysoką wydajnością i odpornością na trudne warunki środowiska przyrodniczego w jakich będą pracować. Dzięki temu są gwarancją niezawodności na lata.

Panele słoneczne do kampera – postaw na najlepsze systemy

Rozumiemy, iż wybór odpowiedniego systemu fotowoltaicznego do kampera czy przyczepy kempingowej może wydawać się skomplikowany. Dlatego nasi eksperci są do Państwa dyspozycji – doradzą i pomogą wybrać najlepszy zestaw solarny do kampera oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Naszym celem jest ułatwienie przejścia na zieloną energię i dopasowanie najlepszego rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Decydując się na zestawy fotowoltaiczne do kampera z naszej oferty, wybierają Państwo niezastąpione rozwiązania w celu zapewnienia ciągłości w zasilaniu urządzeń zainstalowanych na kamperze niezależnie od lokalizacji, miejsca podróży czy postoju.

Działamy na rynku fotowoltaicznym około 20 lat, oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również wsparcie techniczne i doradztwo na każdym etapie prac – od doboru urządzeń do zestawu solarnego dla kampera po odpowiednią konfigurację gotowego już zestawu, tak aby mieli Państwo możliwość świadomego i wygodnego użytkowania zainstalowanego systemu solarnego. Zapraszamy do kontaktu i wspólnego tworzenia rozwiązań, które uczynią Państwa podróże jeszcze wygodniejszymi i ekonomiczniejszymi.