Filters
  • Generator Dynawatt 4000

    DYNAWATT® niezawodne generatory AC 230V/50Hz do montażu na silniku. DYNAWATT® to system zasilania z wyjściem czystej fali sinusoidalnej. Dzięki temu mamy możliwość zasilania zaawansowanego sprzętu elektronicznego na samochodzie czy pojeździe specjalnym bez narażenia na jego uszkodzenie. DYNAWATT® umożliwia precyzyjne generowanie zasilania elektrycznego z silnika, niezależnie od jego prędkości obrotowej. DYNAWATT® 4000 unikalne właściwości:...
    Zapytaj o cenę
  • Generator Dynawatt 5000

    DYNAWATT® niezawodne generatory AC 230V/50Hz do montażu na silniku. DYNAWATT® to system zasilania z wyjściem czystej fali sinusoidalnej. Dzięki temu mamy możliwość zasilania zaawansowanego sprzętu elektronicznego na samochodzie czy pojeździe specjalnym bez narażenia na jego uszkodzenie. DYNAWATT® umożliwia precyzyjne generowanie zasilania elektrycznego z silnika, niezależnie od jego prędkości obrotowej. DYNAWATT® 5000 unikalne właściwości:...
    Zapytaj o cenę

Generatory DYNAWATT – generatory prądu z napędem od silnika pojazdu, wysoka jakość prądu w każdych warunkach

Generatory DYNAWATT to urządzenia montowane na silniku pojazdu, umożliwiające wytwarzanie prądu elektrycznego w czasie pracy silnika spalinowego. Dzięki nim można zasilać różnego rodzaju urządzenia elektryczne, takie jak wciągarki, ładowarki baterii/akumulatorów, pompy, sprężarki, elektronarzędzia, oświetlenie, systemy nagłaśniające czy nawigacyjne i wiele innych urządzeń wykorzystywanych między innymi w pojazdach specjalnego przeznaczenia takich jak: pojazdy bojowe, wozy strażackie, samochody teletransmisyjne (radio/telewizja), karetki pogotowia, pojazdy gastronomiczne. Generatory DYNAWATT znajdują szerokie zastosowanie w maszynach przemysłowych i innych urządzeniach, gdzie wymagane jest ciągłe zasilanie elektryczne bez dostępu do sieci elektroenergetycznej, a nie chcemy tam montować dodatkowego agregatu spalinowego.

Rozwiń

Generatory DYNAWATT to lekkie, kompaktowe i bezobsługowe urządzenia o dużej mocy, które gwarantują stałą częstotliwość i napięcie niezależnie od obrotów silnika. Zapewniają wysokiej jakości prąd, niezawodnie dostarczając energię o mocy nawet do 5000 VA. Generatory te spełniają normy DIN 14687. Ponadto są one ciche podczas pracy, co ważne jest w przypadku pracy w terenie silnie zurbanizowanym, gęsto zaludnionym.

 

Generator DYNAWATT – generator montowany na silniku pojazdu

Generator DYNAWATT 230V składa się z napędzanego paskiem 3-fazowego generatora 250V i elektronicznej jednostki sterującej z inwerterem/falownikiem. To urządzenie przekształca prąd przemienny generatora 3-fazowego w prąd przemienny jednofazowy z falą sinusoidalną 230V, 50Hz o maksymalnej mocy wyjściowej 2000, 4000 lub 5000 W (odpowiednio Dynawatt 2000, Dynawatt 4000 i Dynawatt 5000). System nie wymaga dodatkowego podłączenia do akumulatora pojazdu 12V. Jest samo zasilający i całkowicie niezależny od sieci pojazdu. Napięcie i częstotliwość pozostają stabilne, niezależnie od prędkości generatora.

 

Generator DYNAWATT – niezawodne źródło energii dla każdego użytkownika

Dzięki generatorom DYNAWATT mamy możliwość zasilania zaawansowanego sprzętu elektronicznego na samochodach osobowych lub ciężarowych. Domy mobilne czy łodzie mogą potrzebować zasilania dużej mocy ładowarki baterii akumulatorów, elektronarzędzi, kuchni indukcyjnej, piekarnika, ekspresu do kawy, suszarki do włosów, czy systemu odsalania. Z generatorami DYNAWATT wszystko jest możliwe, a przede wszystkim nie zajmują one miejsca tak jak dodatkowy agregat spalinowy.

Generatory DYNAWATT mogą także zasilać maszyny przemysłowe, rolnicze czy urządzenia w pojazdach specjalnych takich jak pojazdy strażackie, wojskowe, inspekcyjne, policyjne i inne pojazdy specjalne lub samochody serwisowe często wymagające kompaktowego i niezawodnego źródła zasilania narzędzi, oświetlenia, sprężarek powietrza, urządzeń spawalniczych i innych specjalistycznych urządzeń bez narażania ich na uszkodzenia podczas pracy. Generatora DYNAWATT można używać cały czas w trakcie jazdy pojazdu, np. w celu doładowania dużej baterii akumulatorów rozładowanej na postoju przy wyłączonym silniku.

 

Generator DYNAWATT – bezpieczne, ciche źródło energii z możliwością zdalnego sterowania

Generatory DYNAWATT są wyjątkowo bezpieczne – izolowane galwanicznie, a ponadto łatwe w instalacji i obsłudze. Dostępne są do nich panele zdalnego sterowania, pozwalające na załączenie i wyłączenie generatora na odległość.

Intuicyjną obsługę generatora DYNAWATT wspomagają wyświetlane na panelu komunikaty informujące o stanie generatora: zbliżaniu się do maksymalnego obciążenia, zbyt dużej mocy odbieranej przez urządzenia przy jednocześnie niskich obrotach silnika, przeciążeniu przekraczającemu moc maksymalną generatora czy zbyt wysokiej temperaturze modułu sterującego. Generator DYNAWATT ma wszechstronną ochronę: przeciwprzepięciową, przeciwzwarciową, przed przegrzaniem oraz przed przeciążeniem.

 

Jak dobrać odpowiedni generator do silnika? Generatory DYNAWATT gwarancją łatwego doboru i wszechstronnego zastosowania

Przy wyborze generatora do zamontowania na silniku należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Przede wszystkim trzeba odpowiednio dobrać moc generatora do naszych potrzeb. Należy również zwrócić uwagę na wydajność generatora, czyli na ilość prądu, którą jest w stanie wygenerować w czasie jednej minuty pracy. Ważne jest, aby elementy montażowe generatora były wysokiej jakości – zapewni nam to możliwość długiej eksploatacji urządzenia bez jakiejkolwiek awarii. Koła i rolki do montażu generatora na silniku należy dobierać indywidualnie w zależności od typu i modelu pojazdu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą generatorów DYNAWATT w naszej firmie. Zasadniczo z generatorami DYNAWATT niebo jest tylko granicą!

Zwiń