Od lat projektujemy, wytwarzamy, instalujemy i promujemy odnawialne źródła energii. Jeszcze kilkanaście lat temu energia odnawialna traktowana była jako ciekawostka godna napisania artykułu w czasopiśmie naukowym, jednakże czas płynie do przodu i ta energia może się okazać jedyną dla nas alternatywą. Ceny modułów fotowoltaicznych, zwanych potocznie solarami lub bateriami słonecznymi w ciągu ostatniej dekady mocno zmalały, dlatego jest już opłacalne wytwarzanie energii elektrycznej bezpośrednio „ze Słońca”. Inwestowanie w energię słoneczną to inwestycja długofalowa, inwestycja w naszą przyszłość. Przy obecnych cenach jest już możliwe uzyskanie pełnej autonomii zasilania ze źródeł odnawialnych, np. z systemu fotowoltaicznego w połączeniu z elektrownią wiatrową przez większą część roku, a przy pewnych dodatkowych założeniach nawet przez cały rok, a koszty takiej inwestycji nie będą astronomiczne jak miało to miejsce w przeszłości.

Jesteśmy dystrybutorem źródeł zasilania tak znanych na świecie marek jak Victron Energy, Phocos, IBC Solar, Lorentz, SMA, Conergy, Xantrex, Soltecture, Plugreen.

Dostarczamy komponenty do budowy instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy baterie słoneczne, falowniki, regulatory napięcia, inwertery,  specjalne kable i złączki do tego typu zastosowań.

Sam produkt to nie wszystko. Bardzo ważnym elementem kompletnego rozwiązania, gotowego do użytku, są związane z produktami usługi. Aby zapewnić kompleksowe rozwiązania, mogące zaspokoić potrzeby klientów oferujemy:

  • Doradztwo i konsultacje rozwiązań z zakresu energii odnawialnej
  • Projektowanie instalacji solarnych
  • Montaż paneli fotowoltaicznych
  • Przeprowadzanie instalacji całych systemów zasilania słonecznego
  • Dołączanie systemów zasilania słonecznego do sieci elektroenergetycznej

Na wysoką jakość i nowoczesność oferowanych przez nas rozwiązań wpływa stałe doskonalenie wiedzy i umiejętności (szkolenia oraz doświadczenie zdobywane przy realizacji nietypowych projektów), współpraca z renomowanymi producentami, dostęp do specjalistycznych informacji (dedykowane dla partnerów serwisy informacyjne) i nowych produktów (czasami jeszcze przed wprowadzeniem ich na rynek).

Firmę EcoSolar zbudowaliśmy z pasji dla środowiska naturalnego.